Menu

Nawigacja

Łódź. "Białe małżeństwo" festiwalowo
    "Białe małżeństwo" z Wrocławskiego Teatru Współczesnego na scenie i w filmie w ramach XVII Międzynarodowego Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych.

Poznań. Osiemnastka Porywaczy Ciał
    Teatr Ósmego Dnia zaprasza w dniach 20-31 marca na 18 urodziny Teatru Porywacze Ciał.

Warszawa. "Stu(d)nia performensu" na UW
    Niezależne Zrzeszenie Studentów organizuje 30 marca projekt "Stu(d)nia performensu. Dzień performatywny na UW".

Warszawa. Nowa scena dla tańca
    Scena, na której prezentowane będą taniec współczesny i pantomima, powstała w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki. Nosi nazwę Kwartalnik Ruchu.

Warszawa. Premiera "Ćwiczeń z Ionesco" w Studio
    Dziś w Teatrze Studio premiera "Ćwiczeń z Ionesco".

Łódź. "Boulevard Voltaire" przedpremierowo
    16 marca o godz. 19 w sali projekcyjnej PWSFTviT w Łodzi pokazany zostanie spektakl "Boulevard Voltaire", będący autorskim i reżyserskim debiutem w Teatrze TV Andrzeja Barta, znanego polskiego pisarza i scenarzysty.

Warszawa. Premiera płyt "Zamach na MoCarta"
    Płyty DVD i CD "Zamach na MoCarta" to zapis ścieżki dźwiękowej i wizyjnej spektaklu Teatru "Syrena", w którym spotkali się Zbigniew Zamachowski, Wojciech Malajkat i Grupa MoCarta - wszyscy pod światłym kierownictwem muzycznym Romana Hudaszka. Dziś premiera.

Łódź. Jubileusz Henryka Kuźniaka
    Otwarcie wystawy fotografii, koncert muzyki filmowej i przegląd filmów z muzyką prof. Henryka Kuźniaka - tak przez kilka dni w Łodzi obchodzony będzie jubileusz 75. urodzin autora muzyki m.in. do takich filmów jak "Vabank" czy "Seksmisja".

Warszawa. Odwołany spektakl shinnai buyo
    Ze względu na wydarzenia ostatnich dni w Japonii, spektakl shinnai buyo, zaplanowany na 15 marca 2011 roku w Teatrze Na Woli, zostaje odwołany.

Warszawa. Stolica pożegnała damę komedii
    Nestorka polskiej sceny, mistrzyni kabaretu, niezwykle skromna i ciepła. Na Powązkach aktorkę Irenę Kwiatkowską żegnali rodzina, przyjaciele i jej wierna publiczność.